Kodėl verta rinktis IBAN?

Mokėjimų optimizavimas

Sumažinti mokėjimų atmetimus ir išlaidas, susijusias su taisymu ir atkūrimu. Sumažina nesėkmingus mokėjimus ir banko mokesčius, taupydami laiką ir pinigus. Užtikrina galiojančių duomenų įvedimą, klaidų ir įvesties klaidų šalinimą ir registracijos tobulinimą. Išvenkite mokėjimo klaidų ir banko mokesčių.

Sutaupykite laiko

Automatizuodami mokėjimų patvirtinimą ir banko duomenų gavimą, prieš mokėjimų apdorojimą galėsite sutaupyti vertingo laiko ir išteklių.

Automatinis užbaigimas

Patobulinkite naudotojų patirtį, automatiškai užpildydami banko duomenis, pvz., BIC kodą ir banko pavadinimą savo klientams, kai jiems reikia įvesti banko duomenis.

Greitas įdiegimo procesas

Kurdami visą savo verslo procesą, mes galvojome apie paprastumą ir efektyvumą. Dėl supaprastinto pirkimo proceso, greito paskyros sukūrimo ir vienos užklausos API jūs galėsite integruoti mūsų sistemą su minimaliu pastangų bei laiko kiekiu.

Patikima ir saugu

Licencijuodami bankų nuorodų duomenis iš aukštos kokybės teikėjų, tokių kaip S.W.I.F.T, VocaLink ir Banque de France, mes užtikriname maksimalią duomenų kokybę. Perteklinė serverių architektūra suteikia maksimalų patikimumą ir paslaųgų veikimą.

Patikima pagalba

Mūsų komanda visados yra pasiruošusi atsakyti mūsų klientų klausimus. Greiti atsakai bei spartus problemų sprendimas suteikia mūsų klientams vientisą integraciją ir naudotojų patirtį.

Mūsų sistema palaiko IBAN patvirtinimą 97 šalims. Mes pridedame palaikymą naujoms šalims iš karto joms oficialiai priėmus IBAN standartą.

Supported Countries

Mes licencijuojame duomenis iš patikimų duomenų šalitinių, tokių kaip nacionaliniai bankai bei financinės institucijos, kad galėtume suteikti tikslius bankų duomenis.

Duomenų šaltiniai

Atnaujindami mūsų bankų direktorijas kas mėnesį ir kai kuriose šalyse kas savaitę, mes esame tikri, jog mūsų sistema pateikia naujausius bankų duomenis.

atnaujinimų dažnis

Mūsų stebėjimo sistemos pastoviai seka mūsų paslaugos būklę bei veikimą. Trikdžiai, priežiūra bei problemos yra keliamos čia.

Patikrinti sistemos būklę

Sistemos saugumas ir duomenų apsauga yra svarbūs mums. Sužinokite, kokių žingsnių bei techninių priemonių mes imamės, kad apsaugotume jūsų duomenis.

Duomenų saugumas

Per mūsų mokėjimo patvirtinimo paslaugų teikimo metus, jau daugiau nei 1000 kompanijų pasitikėjimo mumis patvirtinti jų mokėjimo duomenis.

Mumis pasitiki