Apie mus


www.iban.com mokėjimo patvirtinimo platformą valdo „GV Solyushans Ltd“,
tai Bulgarijoje registruota įmonė: Asen Zlatarov 16, 4000 Plovdiv
Mūsų įmonė specializuojasi teikdama verslo programinės įrangos, kaip paslaugų (SaaS), mokėjimo patvirtinimo sprendimus.

Ką mes darome

Nuolat augant mūsų paslaugas naudojančių įmonių skaičiui, esame patikimas mokėjimo patvirtinimo ir optimizavimo sprendimų teikėjas.
Mūsų pasirinkimas tarp lengvai naudojamų internetinių paslaugų, kaip SaaS ir UI, padeda įmonėms sutaupyti nuo nepavykusių pervedimų, supaprastinti mokėjimo procesą ir apsaugoti nuo sukčiavimo.
Visas šis funkcionalumas vyksta saugioje aplinkoje, kurioje visi mūsų platformai siunčiami duomenys yra perteikiami kaip labai jautrūs.

Pagrindinis tikslas - teikti patikimus ir naujausius bankų duomenis, kuriuos suteikia mūsų paslaugos, licencijuojant duomenis iš patikimų duomenų partnerių, tokių kaip S.W.I.F.T., Vocalink, Deutsche Bundesbank, Banque de France ir kt.

 • Produktai, kurie yra veiksmingi ir lengvai integruojami
 • Sprendimai, padedantys išspręsti techninius ir verslo iššūkius
 • Laiku įrodyta, patikima technologija ir patirtis
 • Kvalifikuota ir specializuota techninė pagalba kiekvienai kliento užklausai
What We do?
Our Values

Mūsų vertybės

Mes tikime:

 • Efektyvumu ir paprastų sprendimų teikimu sudėtingoms problemoms.
 • Skaidrumu ir sąžiningumu. Įmonė turėtų elgtis kaip asmuo. Ji turi būti atsakinga ir nuoširdi savo klientams ir partneriams.
 • Klientų pasitenkinimu ir darbu su klientais, siekiant pagerinti mūsų paslaugas.
 • Dalinimusi žiniomis. Mūsų svetainė yra ne tik platforma mūsų paslaugoms parduoti. Mes rengiame informacinius puslapius ir suteikiame nemokamus išteklius visiems, kurie turi suprasti banko mokėjimus ir technines detales, pvz., BIC kodus, valiutų kursus, IBAN struktūrą, šalių informaciją ir daugiau.

Mūsų partneriai

Tikslūs banko duomenys yra mūsų paslaugų pagrindas ir būtina, kad šie duomenys būtų kuo naujesni ir kuo tikslesni. Kurdami strategines partnerystes su mokėjimo sektoriaus institucijomis, mes teikiame patikimą ir dabartinį informacijos šaltinį apie mokėjimus. Mūsų duomenų partneriai apima nacionalinius bankus, finansų įstaigas ir privačias bendroves, išduodančias ir palaikančias banko kodų duomenų išteklius.

S.W.I.F.T. SCRL
Deutsche Bundesbank
La Banque de France Eurosisteme
Vocalink LTD (Mastercard)

Mūsų kompaktiška kūrėjų, verslininkų ir IT specialistų komanda turi patirties rengiant mokėjimo patvirtinimo paslaugas nuo 2009 m.
Mes dirbame su pritaikytais mokėjimo patvirtinimo sprendimais įvairiose pramonės šakose.
Sparčiai plėtojant Europos Sąjungos mokėjimo schemas, specializavome bankų mokėjimų supaprastinimą mūsų verslo klientams.
Kadangi tarptautinis banko sąskaitos numeris ( IBAN ) tapo pagrindiniu banko sąskaitų identifikavimo formatu, sukūrėme centralizuotą IBAN duomenų patvirtinimo sistemą.

 • Šiandien

  Su tūkstančių įmonių pagalba, kurios pasitiki mūsų patvirtinimo metodais, mes toliau augame, kuriame ir tobuliname sistemą, kad galėtume teikti geresnes mokėjimo patvirtinimo paslaugas.

 • 2016

  Jau turėdami didelę klientų bazę, kuri naudoja pirmąją API ir UI versiją mūsų paslaugoms, išplėtėme paslaugų spektrą ir įdiegėme naujas patobulintas API į naują platformą adresu www.iban.com

 • 2015

  Įdiegėme programinę įrangą kaip paslaugų ( SaaS ) IBAN patvirtinimą ir skaičiavimą, įskaitant pagrindines API funkcijas.

 • 2013

  Pradėta pirmoji IBAN patvirtinimo platforma. Pirmoji svetainė suteikė nemokamą IBAN patvirtinimo funkciją.